Seznam vključenih šol in vrtcev
Tip ustanove
Središče
- Celjska in savinjska regija (0)
- Gorenjska (0)
- Goriška (0)
- Koroška (0)
- Osrednja Slovenija (14)
- Osrednja Štajerska (0)
- Pomurje (16)
- Posavje, Dolenjska in Bela krajina (11)
- Primorska (0)
- Spodnje Podravje (0)
Vrsta članstva
41 ustanov
Dvojezična osnovna šola I Lendava
Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Pomurje
Kranjčeva ulica 44, 9220 Lendava
02 577 28 00
Jasmina Sep
(jasmina.sep [afna] gmail.com)
Projekti v katerih sodelujemo:
Dvojezična osnovna šola II Lendava
Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Pomurje
Ulica heroja Mohorja 1, 9220 Lendava
02 578 81 50
Karina Sekereš
(karina.sekeres [afna] guest.arnes.si)
Projekti v katerih sodelujemo:
Osnovna šola Bakovci
Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Pomurje
Poljska 2, Bakovci, 9000 Murska Sobota
02 543 90 40
Danica Medved
(danica.kostrica [afna] gmail.com)
Projekti v katerih sodelujemo:
Osnovna šola Belokranjskega odreda Semič
Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Posavje, Dolenjska in Bela krajina
Šolska ulica 1, 8333 Semič
07 356 54 00
Vlasta Henigsman
(vlasta.henigsman [afna] guest.arnes.si)
Projekti v katerih sodelujemo:
Osnovna šola Bežigrad
Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Osrednja Slovenija
Črtomirova ulica 12, 1000 Ljubljana
01 280 75 50
tajnistvo.osljbe@guest.arnes.si
Blanka Keš
(blanka.kes [afna] guest.arnes.si)
Projekti v katerih sodelujemo:
Osnovna šola Bogojina
Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Pomurje
Bogojina 134, 9222 Bogojina
02 547 90 81
Barbara Dravec
(barby.cigut [afna] gmail.com)
Projekti v katerih sodelujemo:
Osnovna šola Brežice
Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Posavje, Dolenjska in Bela krajina
Levstikova ulica 18, 8250 Brežice
07 466 02 00
Martina Suban
(martina.suban [afna] guest.arnes.si)
Projekti v katerih sodelujemo:
Osnovna šola Cvetka Golarja Ljutomer
Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Pomurje
Cvetka Golarja ulica 6, 9240 Ljutomer
02 584 91 70
https://ospgolar.splet.arnes.si/
Suzana Vaupotič
(suzana.vaupotic [afna] guest.arnes.si)
Projekti v katerih sodelujemo:
Osnovna šola dr. Antona Trstenjaka Negova
Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Pomurje
Negova 20, 9245 Spodnji Ivanjci
+386 2 560 10 04
Urška Pliberšek
(urska.plibersek [afna] gmail.com)
Projekti v katerih sodelujemo:
Osnovna šola dr. Franceta Prešerna Ribnica
Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Osrednja Slovenija
Šolska ulica 2, 1310 Ribnica
01 835 04 00
https://osribnica.splet.arnes.si
Mina Lipej
(mina.lipej [afna] osribnica.si)
Projekti v katerih sodelujemo:
Osnovna šola dr. Jožeta Toporišiča Dobova
Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Posavje, Dolenjska in Bela krajina
Kapelska cesta 25, 8257 Dobova
07 452 22 07
Barbara Bosina
(barbara.bosina [afna] guest.arnes.si)
Projekti v katerih sodelujemo:
Osnovna šola Fokovci
Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Pomurje
Fokovci 32, 9208 Fokovci
02 544 90 20
Sonja Tot
(sonja.tot [afna] guest.arnes.si)
Projekti v katerih sodelujemo:
Osnovna šola Frana Metelka Škocjan
Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Posavje, Dolenjska in Bela krajina
Škocjan 51, 8275 Škocjan
07 384 66 00
Patricija Haler
(patricija.haler [afna] cerkljeobkrki.si)
Projekti v katerih sodelujemo:
Osnovna šola Franca Rozmana - Staneta
Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Osrednja Slovenija
Prušnikova ulica 85, 1210 Ljubljana - Šentvid
01 512 47 02
Helena Sirotka
(helena.sirotka [afna] guest.arnes.si)
Projekti v katerih sodelujemo:
Osnovna šola Franceta Prešerna Črenšovci
Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Pomurje
Ulica Juša Kramarja 10, 9232 Črenšovci
02 573 58 00
o-fpcresnovci.ms@guest.arnes.si
Patricija Utroša
(patricija.utrosa [afna] gmail.com)
Projekti v katerih sodelujemo:
Osnovna šola Hinka Smrekarja
Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Osrednja Slovenija
Gorazdova ulica 16, 1000 Ljubljana
01 500 81 70
Maja Miklič Premrl
(maja.premrl [afna] gmail.com)
Projekti v katerih sodelujemo:
Osnovna šola in vrtec Apače
Tip ustanove: Osnovna šola, Vrtec
Središče: Pomurje
Apače 38, 9253 Apače
02 569 81 16
Vasja Rovšnik
(vasjarovsnik [afna] yahoo.com)
Projekti v katerih sodelujemo:
Osnovna šola Jožeta Krajca Rakek
Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Osrednja Slovenija
Partizanska cesta 28, 1381 Rakek
01 705 25 10
Marina Klačinski
(marina.klacinski [afna] osrakek.si)
Projekti v katerih sodelujemo:
Osnovna šola Jožeta Moškriča
Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Osrednja Slovenija
Jarška cesta 34, 1000 Ljubljana
01 541 61 65
Mina Marinčič
(minam [afna] jozmos.si)
Projekti v katerih sodelujemo:
Osnovna šola Kapela
Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Pomurje
Kapelski vrh 95, 9252 Radenci
02 566 90 60
Nina Budja Zalokar
(nina.budja [afna] gmail.com)
Projekti v katerih sodelujemo:
Osnovna šola Kobilje
Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Pomurje
Kobilje 33a, 9227 Kobilje
02 579 10 06
Brigita Zver
(brizitka.zver [afna] gmail.com)
Projekti v katerih sodelujemo:
Osnovna šola Ledina
Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Osrednja Slovenija
Komenskega ulica 19, 1000 Ljubljana
01 230 76 50
Nadja Ulcej
(nadja.ulcej [afna] o-ledina.si)
Projekti v katerih sodelujemo:
Osnovna šola Leskovec pri Krškem
Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Posavje, Dolenjska in Bela krajina
Pionirska cesta 4, 8273 Leskovec pri Krškem
07 490 40 60
Tanja Lakner
(tanja.lakner [afna] gmail.com)
Projekti v katerih sodelujemo:
Osnovna šola Loka Črnomelj
Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Posavje, Dolenjska in Bela krajina
Kidričeva ulica 18, 8340 Črnomelj
07 620 71 01
elica.gorse@os-loka-crnomelj.si
https://www.os-loka-crnomelj.si
Sonja Štefanič
(sonja.stefanic [afna] os-loka-crnomelj.si)
Projekti v katerih sodelujemo:
Osnovna šola Maksa Pleteršnika Pišece
Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Posavje, Dolenjska in Bela krajina
Pišece 34, 8255 Pišece
07 452 00 70
Urška Tomše
(skofljanec.urska [afna] gmail.com)
Projekti v katerih sodelujemo:
Osnovna šola Mala Nedelja
Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Pomurje
Mala Nedelja 37, 9243 Mala Nedelja
02 58 58 170
Ksenija Špur
(ksenija.spur [afna] guest.arnes.si)
Projekti v katerih sodelujemo:
Osnovna šola Marije Vere
Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Osrednja Slovenija
Ljubljanska cesta 16A, 1241 Kamnik
01 830 31 40
tanja.stiglic@os-marijevere.si
Tanja Štiglic
(tanja.stiglic [afna] os-marijevere.si)
Projekti v katerih sodelujemo:
Osnovna šola Milke Šobar-Nataše Črnomelj
Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Posavje, Dolenjska in Bela krajina
Kurirska steza 8, 8340 Črnomelj
07 30 61 740
os-msn-crnomelj@guest.arnes.si
Saša Schweiger
(sasha.schweiger [afna] gmail.com)
Projekti v katerih sodelujemo:
Osnovna šola Mirna
Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Posavje, Dolenjska in Bela krajina
Cesta na Fužine 1, 8233 Mirna
07 34 35 160
Ana Zgonc Možina
(azgonc [afna] os-mirna.si)
Projekti v katerih sodelujemo:
Osnovna šola Miška Kranjca Velika Polana
Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Pomurje
Velika Polana 215B, 9225 Velika Polana
02 573 58 40
Jelka Horvat
(jelka.horvat [afna] os-velikapolana.si)
Projekti v katerih sodelujemo:
Osnovna šola Notranjski odred Cerknica
Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Osrednja Slovenija
Cesta 4. maja 92, 1380 Cerknica
01 705 05 20
Tjaša Torul
(tjasaknap [afna] gmail.com)
Projekti v katerih sodelujemo:
Osnovna šola Odranci
Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Pomurje
Prešernova ulica 1, 9233 Odranci
02 573 70 10
Vida Fifonja Hanc
(vida.fifonja [afna] os-odranci.si)
Projekti v katerih sodelujemo:
Osnovna šola Rodica
Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Osrednja Slovenija
Kettejeva ulica 13, 1230 Domžale
01 721 95 30
Alenka Petek
(alenka.petek [afna] guest.arnes.si)
Projekti v katerih sodelujemo:
Osnovna šola Sostro
Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Osrednja Slovenija
Cesta II. grupe odredov 47, 1261 Ljubljana - Dobrunje
01 527 25 10
tajnistvo.os.sostro@guest.arnes.si
Katja Kovačič
(katja.klakocar [afna] gmail.com)
Projekti v katerih sodelujemo:
Osnovna šola Spodnja Idrija
Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Osrednja Slovenija
Šolska ulica 9, 5281 Spodnja Idrija
05 377 47 00
Andreja Tušar
(andreja.tusar1 [afna] guest.arnes.si)
Projekti v katerih sodelujemo:
Osnovna šola sv. Jurij ob Ščavnici
Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Pomurje
Ulica Edvarda Kocbeka 4, 9244 Sv. Jurij ob Ščavnici
02 568 91 10
Sanja Krajnc
(sanjasafaric [afna] gmail.com)
Projekti v katerih sodelujemo:
Osnovna šola Šmihel
Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Posavje, Dolenjska in Bela krajina
Šmihel 2, 8000 Novo mesto
07 393 51 00
Mihaela Gerjovič
(mihaela.gerjovic [afna] os-smihel.si)
Projekti v katerih sodelujemo:
Osnovna šola Toneta Čufarja
Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Osrednja Slovenija
Čufarjeva ulica 11, 1000 Ljubljana
01 230 87 30
Tadeja Bandelj
(tadeja.bandelj [afna] guest.arnes.si)
Projekti v katerih sodelujemo:
Osnovna šola Turnišče
Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Pomurje
Prešernova ulica 2, 9224 Turnišče
02 621 98 70
Brigita Žerdin
(brigita.zerdin [afna] guest.arnes.si)
Projekti v katerih sodelujemo:
Osnovna šola XIV. divizije Senovo
Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Posavje, Dolenjska in Bela krajina
Trg XIV. divizije 3, 8281 Senovo
07 488 19 00
Matjaž Lipovž
(matjaz.lipovz [afna] guest.arnes.si)
Projekti v katerih sodelujemo:
Osnovna šola Zalog
Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Osrednja Slovenija
Cerutova ulica 7, 1000 Ljubljana
01 / 547 32 30
Tina Uršič
(tina.ursic [afna] oszalog.si)